Технології

Цукерберг увійшов до трійки найбагатших людей світу за версією Bloomberg

7 липня, 2018 15:38
Технології/Цукерберг увійшов до трійки найбагатших людей світу за версією Bloomberg
Зберегти
Вигляд
Засновник Facebook Марк Цукерберг піднявся в рейтингу найбагатших людей світу, обійшовши американського інвестора Воррена Баффета та посівши третє місце.

Засновник Facebook Марк Цукерберг піднявся в рейтингу найбагатших людей світу, обійшовши американського інвестора Воррена Баффета та посівши третє місце.

Відповідний рейтинг оприлюднив Bloomberg, показники якого оновлюються кожного дня після закриття торгів на ринку акцій у Нью-Йорку.

Статки 34-річного Цукерберга оцінили в 81,6 мільярд доларів. Багатші за засновника соцмережі досі залишаються засновник Amazon Джеф Безос (142 мільярди доларів) та власник Microsoft Білл Гейтс (94,2 мільярди доларів).

Зазначається, що з початку року статки Цукерберга підвищилися на 8,8 мільярдів доларів, тоді як Баффет втратив 4 мільярди.

Цукерберг багатіє завдяки збільшенню вартості акцій Facebook.

У Bloоmberg зазначили, що вперше в історії трійка найбагатших людей світу заробила свої статки в галузі технологій.

Наголосимо, що згідно з даними більш відомого списку мільярдерів Forbes, Марк Цукерберг досі посідає п’яте місце з 77,1 мільярдами, а Воррен Баффет — залишається на третьому. Причому і Forbes, і Bloomberg оновлюють свої дані в режимі реального часу.

Нагадаємо, що в 2018 році стався скандал через масштабний витік даних користувачів Facebook.

Компанія Cambridge Analytica, яка працювала над президентською кампанією президента США Дональда Трампа, незаконно отримала доступ до даних близько 87 мільйонів користувачів Facebook.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Новий витік даних із Facebook: що треба знати про скандал із Cambridge Analytica.

Цукерберг втратив понад $5 млрд через виток даних Facebook. На фоні скандалу Марк Цукерберг визнав помилки щодо використання особистих даних. Facebook закрив доступ до будь-яких послуг для компанії Cambridge Analytica. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Це була моя помилка»: свідчення Цукерберга перед конгресом США

Пов`язані новини