Засновник Facebook Марк Цукерберг втратив 5,1 мільярдів доларів через скандал щодо витоку даних 50 мільйонів користувачів Facebook.

Засновник Facebook Марк Цукерберг втратив 5,1 мільярдів доларів через скандал щодо витоку даних 50 мільйонів користувачів Facebook.

Про це повідомляє Forbes.

«Вартість акцій компанії впала на 37 мільярдів доларів. Цукербергу належить 16% акцій Facebook. Наразі його статок налічує 69,6 мільярдів доларів», — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, компанія з аналізу даних Cambridge Analytica, яка працювала над президентською кампанією президента США Дональда Трампа, незаконно отримала доступ до даних понад 50 мільйонів користувачів Facebook.

Нагадаємо, адвокати президента США Дональда Трампа хочуть обмежити в часі розслідування спецпрокурора Роберта Мюллера щодо можливих зв'язків президентської кампанії з росіянами в обмін на його спілкування зі слідством.

Сполучені Штати почали розслідувати втручання Росії у вибори президента 2016 року після того, як радник кампанії Трампа проговорився австралійському дипломату.

На слуханнях у Комітеті з розвідки колишній секретар Департаменту внутрішньої безпеки США Джей Джонсон заявив, що замовником хакерських атак під час виборів президента у 2016 році був особисто Путін.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: CNN показав документальний фільм про втручання Путіна у вибори в США.

Путін назвав звинувачення щодо контактів РФ з кампанією Трампа «вигадкою опозиції».

Адвокати президента США Дональда Трампа порадили йому не відповідати на запитання спецпрокурора Роберта Мюллера у справі про розслідування контактів з Росією під час виборів.

Поділитись: