Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука вважає, що президенту Володимиру Зеленському «мало не буде», якщо ідея про референдум щодо примирення з Росією буде реалізована.

Про це він заявив в інтерв‘ю «Громадському».

«Моє особисте ставлення до загальної такої ідеї (щодо референдуму про примирення з Росією — ред.), для прикладу: в моє помешкання увірвалось якесь одоробло, здорове, неголене, з перегаром. Воно побило моїх дітей, вбило мого сина, залізло на моє ліжко і ґвалтує мою дружину. А як чоловік, як лідер родини, починаю казати: «Люба родино, а порадьмося, що ми будемо з цим ґвалтівником робити – може ми йому каву запропонуємо з тістечком, чи подушечку підкладемо», — сказав заступник міністра.

«Не дай боже в пана Зеленського виникне бажання реалізувати таку ідею. Мало не буде», — підкреслив він.

Нагадаємо:

  • 23 травня президент Володимир Зеленський заявив, що запропонований його командою загальнонаціональний референдум щодо мирних угод з Росією не має законодавчої ініціативи, а є способом з'ясувати думку суспільства.
  • 22 травня глава АП Андрій Богдан заявив, що команда Зеленського розглядає винесення питання про досягнення мирних домовленостей з Росією на всеукраїнський референдум.
  • П‘ятий президент України Петро Порошенко закликав Зеленського розвіяти чутки про плани з'ясовувати питання мирних угод з РФ на референдумі.
  • Сам Зеленський заперечив Громадському можливість ведення переговорів з Росією.
  • В інавгураційній промові Зеленський заявив, що вважає першим завданням своєї команди припинити вогонь на Донбасі.

/Олександр Стебницький

Поділитись: