ENRU

Турбіни Siemens у Криму встановлювала російська компанія «Интеравтоматика» — Reuters

170f2cb4a6ca03952
Фото: EPA/MATTHIAS HIEKEL

Підрядником зі встановлення електричних турбін Siemens в анексованому Криму займається російська компанія «Интеравтоматика».

Про це повідомляє Reuters з посиланням на джерела.

Зазначається, що Siemens володіє 45,7% акцій російської компанії, і її найняли для установки електричних турбін в анексованому Криму.

Зокрема на своєму сайті «Интеравтоматика» пропонує клієнтам системи, «засновані на використанні технологій, вироблених Siemens або за ліцензією Siemens».

Повідомляється також, що представник Siemens, відповідаючи на запит агентства про участь компанії «Інтеравтоматика» в кримському проекті заявив, що «Siemens дотримується своєї позиції про те, що не надаватимуть свої послуги в Криму».

Російська державна компанія «Технопромекспорт», що займається будівництвом двох електростанції в анексованому Криму, відмовилася надавати коментар. Раніше компанія заявила, що не закуповувала турбіни для кримських станцій безпосередньо у німецької Siemens.

«Интеравтоматика» на запит Reuters також не відповіла.

Нагадаємо, 5 липня Reuters повідомило, що Росія направила до Криму газові турбіни німецького концерну Siemens, попри санкції ЄС. Концерн Siemens заперечив постачання турбін до Криму.

7 липня Siemens почала розслідування поставок РФ турбін в окупований Крим.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як турбіни німецької компанії Siemens завезли до Криму в обхід санкцій

Підписуйтесь на наш канал в Telegram