Політика

Туреччина засудила Німеччину за багатотисячний протест проти Ердогана

19 березня, 2017 13:28
Політика/Туреччина засудила Німеччину за багатотисячний протест проти Ердогана
Зберегти
Вигляд
Туреччина засудила Берлін через те, що у Франкфурті тисячі людей вийшли на курдський протест проти президента Туреччини

Туреччина засудила Берлін через те, що у Франкфурті тисячі людей вийшли на курдський протест проти президента Туреччини.

Про це повідомляє Turkish Minute.

«За їхніми твердженнями, зустрічі обраних представників турецької нації з нашими громадянами є небезпечними, тоді як неможливо пояснити факт, що терористів вважають легітимними суб’єктами. Всі вони підтримують тероризм, — сказав речник президента Туреччини Ібрагім Калін.

Він також заявив, що марш у Франкфурті є ще одним підтвердженням зусиль втрутитися у референдум в Туреччині та закликати проголосувати проти конституційних змін, що передбачають розширення повноважень президента.

Нагадаємо, що 18 березня близько 9000 курдів та їхніх прибічників вийшли на демонстрацію проти президента Туреччини Реджепа Ердогана в німецькому місті Франкфурт.

Зазначимо, що раніше Німеччина підтримала Нідерланди в конфлікті з Туреччиною. Відносини між Туреччиною та Нідерландами загострилися після того, як 11 березня влада Нідерландів відкликала дозвіл на посадку літака глави МЗС Туреччини в Роттердамі.

Тоді Чавушоглу пообіцяв, що рішення влади Нідерландів не пустити в країну його літак не залишиться без відповіді і матиме наслідки.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини