Творці додатку DeepNude, що «роздягає» жінок на фото, оголосили, що закривають застосунок.

Про це автори повідомили у Twitter.

Вони зазначили, що створили цей проект задля розваг і не були готові до великого трафіку.

«З цього моменту DeepNude не випускатиме інші версії додатка і давати доступ до вже існуючих, навіть в преміум-версію», — ідеться в заяві.

Напередодні повідомлялося, що веб-версія сервісу недоступна через великий наплив користувачів. У твіттері проекту пообіцяли відновити доступ до сервісу протягом декількох днів.

За допомогою нейромереж, програма DeepNude здатна за декілька кліків прибирати на фотографіях жінок одяг і домальовувати замість нього частини оголеного тіла. Обробка кожної світлини займає близько 30 секунд, при цьому фейкові знімки виходять досить реалістичними. При цьому програма погано працює з людьми, що стоять до камери спиною або боком — додаток може давати збій і домальовувати зайві соски. 

Веб-версію DeepNude запустили у кінці березня. 23 червня на сайті проекту з'явилася окрема програма для операційних систем Windows і Linux.

Творців сервісу звинуватили у вторгненні в особисте життя.

«Тепер будь-хто може опинитися жертвою помсти, не зробивши жодної оголеної світлини. Ця технологія не повинна бути доступна для громадськості», — сказала Кейтлін Боуден, засновниця та керівниця BADASS, — організації, яка бореться з явищем «порно помсти».

«Це вторгнення у сексуальну недоторканність приватного життя», — вважає професорка права в юридичній школі Університету Меріленда Даніель Сітрон.

Поділитись: