У Національному банку України повідомили, що у першому півріччі 2018 року рівень доходів населення України склав лише 82% від рівня доходів 2013 року.

Водночас, там повідомляють, що рівень доходів населення зростає вже другий рік поспіль, зокрема протягом першої половини 2018 року реальні доходи зросли на 9,8%.

«Основний рушій зростання — заробітна плата. Вона збільшилася на 26%, найсуттєвіше — у промисловості, на транспорті, у фінансовій сфері та державному управлінні», — повідомили в НБУ.

Там визнають, що за рахунок високих темпів інфляції реальні доходи частини українців, що мають низькі зарплати, зросли помірно.

Раніше повідомлялось, що протягом жовтня 2018 року середня зарплата в Україні зросла на 176 гривень та склала 9218 гривень на місяць.

Раніше у Держстаті повідомляли, що у вересні середня зарплата в Україні вперше перевищила 9000 гривень.

Зазначимо, що напередодні міністр соціальної політики України Андрій Рева заявив, що трудова міграція з України припиниться, коли середня зарплата в країни зросте до 15 тисяч гривень.

Нагадаємо, що міністр закордонних справ України Павло Клімкін повідомляв, що щороку з України виїжджає близько 1 мільйона громадян.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Дефолт або гроші Китаю: чому Україні загрожує криза і що з цим робити

Поділитись: