Заступник командира другого батальйону 92-ої бригади Вадим Кригін у коментарі Громадському підтвердив звільнення Романа Савкова. Також він розповів про бій під Красногорівкою улітку 2017-го, під час якого чоловік потрапив у полон.

24 січня 2018-го року з полону бойовиків звільнили Романа Савкова, бійця 92-ої бригади. Фото з сайту бойовиків

За словами Кригіна, під час бою загинули четверо учасників бандформувань, у тому числі командир роти. З боку Збройних сил України загинули троє бійці і Савков потрапив у полон, діставши контузію.

«20 липня минулого року був бій, звечора почала працювати артилерія, установки «Партизан»(переносна реактивна пускова установка - ред.), поодинокі міномети. Ті позиції були досить близько до позицій сепаратистів, був шквальний вогонь, вони «тренували» звечора десь, і приблизно о четвертій ранку під своїм вогнем — сепаратисти зайняли наші позиції, був бій на позиціях. В нього (Савкова) була контузія, там взагалі бійці наші дуже мужньо боролись. Один кинувся на гранату, щоб прикрити інших», — зазначив Кригін.

Кригін додав, що бойовики хотіли обміняти Савкова на тіла представників бандформувань, загиблих під час бою, але так і не віддали полоненого.

«Були переговори, спочатку від них була пропозиція зробити обмін нашого полоненого на чотирьох їхніх вбитих, тільки так, щоб про це ніхто не знав, в них цей легендарний командир роти «Купол»​, не хотіли оголошувати про його загибель, щоб це все залишилось в таємниці, але потім це питання відклали. І ми просто повернули тіла загиблих, а Савков залишився в полоні», — сказав він.

ЧИТАЙТЕ: Артобстріл позицій поблизу Красногорівки загалом тривав понад 7 годин — 92 бригада. 

Нагадаємо, 24 січня 2018-го року з полону бойовиків звільнили Романа Савкова, бійця 92-ої бригади. Раніше президент Петро Порошенко помилував Надію Козлову і 21 січня помилувану жінку передали бойовикам для звільнення українського військового.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Про це треба забути, бо може поїхати дах» — звільнений з полону бойовиків Олександр Олійник

Поділитись: