Життя

«Усі під камерами»: в агрохолдингу Косюка «МХП» запровадили моніторинг емоцій

«Інтерфакс-Україна»
Життя/«Усі під камерами»: в агрохолдингу Косюка «МХП» запровадили моніторинг емоцій
Зберегти
Вигляд
lead
У агрохолдингу «Миронівський хлібопродукт» («МХП»), що належить мільядеру та раднику президента України Юрію Косюку, з метою «підвищення продуктивності праці» запровадили так званий моніторинг емоцій співробітників. Про це 13 листопада на V форумі «Диригенти змін» повідомив сам Косюк.

«Ми моніторимо емоції. Усі перебувають під камерами... За 70 пунктами відкалібровуємо емоції. Дивимося за щасливими та нещасними», — зазначив Косюк.

Він пояснив, що дослідження довели, що щасливі люди більше високопродуктивні.

За його словами, з нещасливими людьми працюють психологи та співробітники HR, намагаючись запропонувати їм щось «для виправлення ситуації». Однак, Косюк наголосив, що в разі відсутності змін — цих людей замінюють.

Косюк навів два приклади такого підходу:

  • У першому камера упродовж півроку знімала працівника, який працює на досить високій позиції. З моніторингу відео стало помітно, що співробітник товстішає. Це, за словами Косюка, «як правило, пов'язано з лінню». Працівник під час бесіди розповів, що найбільшим щастям для нього є «поїсти і все». Відповідно, резюмував Косюк, цей співробітник демотивований і невиправдано обіймає свою позицію.
  • У другому випадку камера спостерігала за співробітником, якого перевели на іншу позицію після того, як він пропрацював на попередній близько 6-7 років. На новій позицій працівник став «літати», а його колишні підлеглі також піднеслися духом, розповів Косюк.

«Вибачте за такі експериментики. Але перевірте на собі, (що це дієво, ред.)», — пояснив мільярдер.

«Миронівський хлібопродукт» є найбільшим виробником курятини в Україні, займається також виробництвом зернових, соняшникової олії, продуктів м'ясопереробки.

У квітні стало відомо, що Юрій Косюк став третім найбагатшим українцем за версією журналу «Фокус». Його статки оцінили у 0,9 млрд доларів.

Також повідомлялось, що компанія Юрія Косюка отримала майже 190 млн грн дотацій.

У липні повідомлялось, що що ЄБРР розпочало розслідування проти компанії Юрія Косюка через ймовірне неналежне зберігання відходів. У «МХП» Косюка заперечили інформацію про порушення екологічного законодавства.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «На курячих ніжках»: як мільярдер Юрій Косюк збудував палац на місці археологічної пам’ятки

Більше про:
# МХП
# Юрій КосЮк
Пов`язані новини