Українське держпідприємство «Антонов» заявило про готовність підключитися до розслідування обставин катастрофи пасажирського літака Ан-148, який розбився 11 лютого у Підмосков'ї.

Українське держпідприємство «Антонов» заявило про готовність підключитися до розслідування обставин катастрофи пасажирського літака Ан-148, який розбився 11 лютого у Підмосков'ї.

Про це Громадському повідомили у прес-службі держпідприємства.

«Антонов» підключиться до розслідування обставин катастрофи Ан-148. Ми, звичайно, приймемо в цьому участь, якщо буде відповідне запрошення від російської сторони», — повідомила речниця «Антонов».

Вона додала, що їй наразі невідомо, чи зверталася Росія з такою пропозицією.

У прес-службі також підкреслили, що літак Ан-148, який розбився, був виготовлений у російському Воронежі спільно з українською стороною.

Водночас на сайті Міждержавного авіаційного комітету Росії вказано, що Україні вже направлено повідомлення про катастрофу і Україна вже відреагувала. «Україна призначила Уповноваженого представника і радників для участі в розслідуванні», — йдеться у заяві.

Речниця «Антонов» уточнила, що в разі залучення українських експертів до розслідування катастрофи, до Росії можуть бути відправлені фахівці «Мотор-Січ» або Державіаслужби України.

Нагадаємо, 11 лютого у Росії під Москвою розбився пасажирський літак сполученням Москва-Орськ. Літак впав через кілька хвилин після вильоту з московського аеропорту «Домодєдово».

На борту Ан-148 була 71 людина — 65 пасажирів і шість членів екіпажу. Ніхто з них не вижив. Українців на борту літака не було, повідомили у МЗС України.

Спочатку з'явилась інформація про те, що літак розбився через зіткнення з гелікоптером «Почты России». Однак, цю інформацію згодом спростували. Наразі причина аварія літака з'ясовується.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Росії розбився пасажирський літак: що відомо

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile