У невеликому містечку Фені в Бангладеш 19-річну ученицю релігійною школи (медресе) спалили після того, як вона поскаржилася на домагання з боку директора школи.

Як повідомляє BBC, Нусрат Джахан Рафі розповіла, що директор школи запросив її до свого кабінету і декілька разів без її згоди доторкнувся до неї.

Дівчина одразу написала заяву в поліцію, проте у відділку, поки дівчина розповідала про домагання, офіцер знімав її на телефон. Цей відеозапис згодом передали місцевим ЗМІ, він швидко поширився соцмережами.

17 березня 2019 року директора школи заарештували. На вулиці зібрався натовп, який звинувачував в усьому Нусрат і вимагав звільнити директора.

Члени родини Нусрат заявили, що усвідомлювали небезпеку повернення до школи, але 6 квітня дівчина пішла туди, аби скласти іспит.

Її брат Макмудул Хасан розповів, що супроводжував сестру, але в школу його не пустили. У школі учениці попросили Нусрат піднятися на дах через те, що там нібито б’ють її подругу. На даху її обступили четверо або п'ятеро людей в паранджі, вимагаючи забрати заяву проти директора. Коли вона відмовилася, її облили гасом і підпалили.

Слідство вважає, що зловмисники хотіли, аби це вбивство виглядало як самогубство. У підсумку дівчина отримала 80% опіків, її відвезли у лікарню Дакки, але врятувати не змогли. Перед смертю вона встигла розповісти, що сталося. Зокрема дівчина розповіла, що впізнала у своїх убивцях студентів медресе.

Поліція затримала 15 людей за підозрою у причетності до вбивства. Директор школи досі під арештом. Офіцера, який знімав Нусрат на відео, зняли з посади і перевели в інший відділ.

Прем'єр-міністерка Бангладеш Шейх Хасина зустрілася з родиною Нусрат і пообіцяла, що всі винні будуть покарані.

Нагадаємо, в Ірані чоловік освідчився жінці в торговельному центрі, після чого їх обох арештували.

Поділитись: