У Бельгії суд виправдав трьох лікарів, яких звинувачували в незаконному отруєнні жінки з психічними розладами. Суд визнав, що вони законно провели евтаназію.

Про це передає BBC.

У 2010 році лікарі Джоріс Ван Хоув, Ніс Френк Д. та психіатр Лів Тієнпонт підписали документ, яким відправили 38-річну Тіне Ніс на евтаназію.

Батьки та сестри Тіне, які були присутні під час її смерті, скаржилися, що процедуру провели непрофесійно. Також вони заявляли, що у дівчини не було невиліковного психічного розладу, як того вимагає бельгійський закон про евтаназію. Сестри Тіне зазначали, що дівчина хотіла померти через невдалі стосунки.

Втім суд визнав лікарів невинними у незаконних діях. У ході судового розгляду адвокати підозрюваних скаржилися на те, що з лікарями поводилися як з вбивцями, хоча вони вчиняли добросовісно.

Зазначимо, що бельгійський закон дозволяє дорослим вимагати провести евтаназію, якщо вони стикаються з нестерпним фізичним і психічним болем через невиліковні захворювання.

Нагадаємо, у Нідерландах суд виправдав лікарку з притулку для літніх людей, яка провела евтаназію пацієнтці з хворобою Альцгеймера.

Поділитись: