Світ

У Bellingcat заявили, що встановили особу Петрова — другого підозрюваного в отруєнні Скрипаля

5 жовтня, 2018 20:55
Світ/У Bellingcat заявили, що встановили особу Петрова — другого підозрюваного в отруєнні Скрипаля
Зберегти
Вигляд
Проект розслідувань Bellingcat заявляє, що встановив справжню особу іншого підозрюваного у нападі на екс-розвідника РФ Сергія Скрипаля — Олександра Петрова.

Проект розслідувань Bellingcat заявляє, що встановив справжню особу іншого підозрюваного у нападі на екс-розвідника РФ Сергія Скрипаля — Олександра Петрова.

Про це у Twitter повідомив дослідник Bellingсat з питань Східної Європи та Євразії Арік Толер.

За його словами, відповідна інформація буде оприлюднена наступного вівторка, 9 жовтня.

«Bellingcat з'ясував реальну ідентичність Олександра Петрова, другого нападника на Скрипалів, який працював разом з Анатолієм Чепігою, відомим як «Руслан Боширов», — написав Толер.

Нагадаємо, видання The Insider і проект розслідувань Bellingcat 26 вересня повідомили, що Анатолій Чепіга — це справжнє ім'я Руслана Боширова — його та ще одного росіянина (Олександра Петрова) Велика Британія звинуватила у отруєнні Сергія Скрипаля та його доньки Юлії.

Анатолій Чепіга, за даними журналістів, є полковником ГРУ РФ і має звання «Героя Росії».

27 вересня журналісти російського видання «Коммерсант» повідомили, що знайшли знайомих підозрюваного в отруєнні у Британії екс-агента РФ Сергія Скрипаля — Руслана Боширова, справжнє ім'я якого Анатолій Чепіга. 

Раніше повідомлялось, що на документах Боширова та Петрова були позначки, які свідчать, що вони співробітники спецслужб.

5 вересня британські прокурори назвали причетними до отруєння колишнього співробітника російських спецслужб Сергія Скрипаля та його дочки Юлії двох росіян — Олександра Петрова і Руслана Боширова.  Британія запевняє — це офіцери розвідки

Президент Росії Володимир Путін заявив, що це цивільні громадяни й у їхній біографії «немає нічого кримінального».

Російський телеканал Russia Today опублікував інтерв'ю з Петровим і Бошировим, де вони заявили, що відвідували Солсбері як туристи. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Ми їхали в Солсбері подивитись собор»: що розповіли підозрювані в отруєнні Скрипалів

Пов`язані новини