Протягом березня 2019 року клієнти націоналізованого ПриватБанку купили онлайн на 1 мільйон доларів більше іноземної валюти, ніж продали.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби ПриватБанку.

«З початку березня через онлайн-сервіс обміну валют у Приват24 клієнти ПриватБанку купили трохи більше 21,5 млн доларів, при цьому онлайн-продаж валюти банку становить 20,5 млн доларів», — повідомляють у ПриватБанку.

Загалом у банку підрахували, що за березень 175 тисяч їхніх клієнтів продали банку валюту онлайн, в той час як купили у банку валюту на 56 тисяч клієнтів менше.

«Середня сума операції купівлі доларів через Приват24 становить 179 доларів, а продають клієнти через онлайн-сервіс в середньому по 117 доларів», — додають у ПриватБанку.

Нагадаємо, що 7 лютого набув чинності закон України про валюту та валютні операції, яким скасували понад 20 валютних обмежень. Зокрема, українцям дозволили купувати валюту через інтернет-банкінг.

Нагадаємо, що 21 червня Верховна Рада схвалила закон про валюту. За нього проголосувало 228 депутатів.

Президент підписав закон 4 липня на відкритій зустрічі влади та бізнесу.

Ухвалення закону дозволяє здійснити валютну лібералізацію, тобто призведе до значного спрощення валютних операцій українців та зніме валютні бар'єри для здійснення інвестицій закордон.

Поділитись: