У Білорусі 2 квітня від пневмонії померла 68-річна жінка, у якої виявили коронавірус. Її син написав заяву в міліцію на президента країни Олександра Лукашенка.

Про це повідомляє «БЕЛСАТ».

Син 68-річної жінки, який живе у Франції, розповів, що його мати лежала в лікарні протягом кількох тижнів — у неї виявили доброякісну пухлину.

«Провели операцію, вона пройшла успішно. І буквально через два дні вона почала кашляти, піднялася висока температура. Діагноз змінювали тричі», — заявив він.

Одна з родичок померлої розповіла, що жінці прописали антибіотики, а через кілька днів вона потрапила в реанімацію з важкою формою пневмонії під апаратом ШВЛ.

«Ніяких офіційних коментарів від лікарні ми не отримали, додзвонитися було неможливо. Про її стан і смерть ми змогли дізнатися лише через знайомих лікарів. Діагноз коронавірус був поставлений тільки в морзі», — повідомила вона.

Син жінки написав заяву в міліцію з вимогою відкрити кримінальну справу стосовно Лукашенка, «який, перебуваючи на посаді президента Республіки Білорусь, не прийняв необхідних заходів щодо захисту населення від поширення особливо небезпечного вірусу».

Раніше президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що в країні не скасовуватимуть заходи до Дня перемоги 9 травня через коронавірус і вважає, що людей повинен оберігати Бог.

Також Лукашенко виступив проти повернення до країни громадян, які виїхали після попередження про пандемію коронавірусу.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

Станом на ранок 6 квітня у світі зафіксували 1 273 810 випадків інфікування коронавірусом. 264 761 пацієнт одужав, а 69 459 — померли.

В Україні станом на ранок 6 квітня зафіксовано 1319 випадків коронавірусної хвороби COVID-19. З них 38 летальних, 28 пацієнтів одужало.

Ви можете робити разом з нами якісний контент і показати, що відбувається у різних регіонах України в умовах карантину. Знімайте відео з ваших міст, розповідайте, як переносите ізоляцію, чи є в аптеках маски, як ходить громадський транспорт — і надсилайте на адресу [email protected] з темою «Марафон». Ми покажемо ваші матеріали у прямому ефірі марафону «Хроніки коронавірусу», який випускаємо щодня о 9:00 та о 18:00.
Поділитись: