У Мінську затримано ще одного громадянина України через участь у масових протестах на Дні Волі Білорусі

У Мінську затримано ще одного громадянина України через участь у масових протестах на Дні Волі Білорусі.

Про це в ефірі Громадського повідомив начальник управління консульського забезпечення Міністерства закордонних справ України Василь Кирилич.

«За попередньою інформацією, затримано ще одного громадянина України, який утримується у центрі ізоляцї правопорушників міста Мінськ. Станом на 17 годину рішення щодо притягнення його до відповідальності ще не прийнято», — сказав Кирилич.

За його словами,Україною до МЗС Білорусі направлено ноту з метою отримання повної та об’єктивної інформації щодо причин і обставин затримання українських громадян.

Зазначимо, що до 15 діб арешту у Мінськ засудили українця Руслана Терещенка, який брав участь у протестах 25 березня. За словами Кирилича, українцю Терещенку сформульовано звинувачення «за дрібне хуліганство і непокору законному розпорядженню».

«Консул відвідає громадянина України, який арештований на 15 діб, встановить умови його утримання», — сказав Василь Кирилич.

Нагадаємо, що на акції протесту у Мінську затримали 30 людей.

Докладніше, про те що відбувається в Білорусі, дивіться тут: День Волі у Білорусі: акції протесту і масові затримання у Мінську.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Дармоїди» проти Лукашенка: що відбувається в Білорусі.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: