В аеропорту «Бориспіль» прикордонники затримали азербайджанського журналіста Фікрата Гусейнова, який був у міжнародному розшуку.

В аеропорту «Бориспіль» прикордонники затримали азербайджанського журналіста Фікрата Гусейнова, який був у міжнародному розшуку.

Про це повідомляє Держприкордонслужба.

Прикордонники повідомили про виявлення та затримання 41-річного громадянина Нідерландів під час оформлення пасажирів рейсу «Київ-Дюссельдорф».

«За попередніми даними встановлено, що згідно з обліками Інтерполу, цей громадянин значиться у міжнародному розшуку з метою арешту для притягнення до кримінальної відповідальності за шахрайство та незаконну міграцію», — ідеться у повідомленні.

Прикордонники після оформлення документів передали чоловіка поліції.

Виконавча директорка Інституту масової інформації Оксана Романюк повідомила, що затримали азербайджанського опозиційного журналіста Фікрата Гусейнова.

Він на своїй сторінці він підтвердив, що його затримали у «Борисполі».

«Вони звинуватили мене в незаконному перетині кордону Азербайджану», — повідомив він.

У Держприкордонслужбі підтвердили Громадському, що у повідомленні про затримання іноземця у «Борисполі» йдеться саме про Гусейнова.

Нагадаємо, раніше журналіст Афган Мухтарли був викрадений та примусово вивезений до Азербайджану, де його тримали під вартою. Від азербайджанської влади ще не було отримано жодної відповіді. 

Журналісти з 16 країн закликали звільнити Афгана Мухтарли. Також до влади Азербайджану звернулися представники ПАРЄ.  Журналісти з 16 країн вимагали відпустити викраденого з Грузії азербайджанського журналіста Мухтарли.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Азербайджанський ландромат»: як правляча еліта країни відмивала гроші

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: