УКРАЇНА

У БПП назвали «особистою ініціативою» депутата Голубова взяти на поруки Труханова

15 лютого, 2018 18:14
УКРАЇНА/У БПП назвали «особистою ініціативою» депутата Голубова взяти на поруки Труханова
Зберегти
Вигляд
lead
Парламентська фракція «Блок Петра Порошенка» заявляє, що намір члена фракції Дмитра Голубова взяти на поруки міського голову Одеси Геннадія Труханова, проти якого порушено кримінальну справу, це його особиста ініціатива як народного депутата.

Парламентська фракція «Блок Петра Порошенка» заявляє, що намір члена фракції Дмитра Голубова взяти на поруки міського голову Одеси Геннадія Труханова, проти якого порушено кримінальну справу, це його особиста ініціатива як народного депутата.

Про це ідеться у заяві партії.

«Фракція партії «Блок Петра Порошенко» не ухвалювала ніяких рішень узяти на поруки будь-кого з осіб, проти яких порушено кримінальні провадження, і тим більше не делегувала таких повноважень будь-кому зі своїх членів», — ідеться у заяві. 

15 лютого підозрюваного в заволодінні коштами міського бюджету Труханова суд відпустив на поруки депутата від БПП Дмитра Голубова. Одесит Голубов у 2005 році обвинувачувався у шахрайстві і йому загрожувало до 12 років позбавлення волі. Тодішня міліція заарештувала Голубова, його підозрювали в причетності до створення однієї з кримінальних інтернет-огранізацій «Carderplanet.com».

За даними слідства, сайт «Carderplanet.com» створили на початку 2000 років, з реєстрацією на Мадагаскарі. Навколо цього сайту утворилося злочинне угруповання з виробництва підроблених карток міжнародних платіжних систем «MasterCard» та «Visa». Як визнав згодом український хакер Neron, угрупування об'єднувало близько 7 тисяч «кардерів» — злочинців, які займаються махінаціями з використанням банківських карток. Серед шахраїв, за даними слідства, були переважно росіянани.

Після затримання Дмитро Голубов півроку пробув у столичному Лук'янівському СІЗО.

22 грудня 2005 року на попередньому слуханні в Солом'янському районному суді Києва суддя Володимир Скорик прийняв рішення звільнити Голубова з-під арешту і передати його на поруки народним екс-регіоналам Макеєнку Володимиру та Демьохіну Володимиру. Вони внесли по 50 тисяч гривень застави кожен. Тоді Голубов не визнав свою провину.

Після чотирьох років судових розглядів Голубова повністю виправдав Солом'янський районний суд Києва за статтями 200 ч. 2, 255 ч.1, 190 ч. 4 у зв'язку за «відсутністю складу злочину».

У 2008 році Голубов зареєстрував Всеукраїнську громадську організацію «Інтернет Парламент».

У 2014 році від виборчого округу 136 в Одесі він потрапив до парламенту до фракції «Блок Петра Порошенка». Нині є членом Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя .

Також Голубов не голосував за проект постанови про «Заяву ВРУ з приводу невизнання Україною легітимності виборів до Держдуми Федеральних Зборів РФ сьомого скликання».

Пов`язані новини