Життя

У Британії місцеві відмили зафарбований малюнок анонімного художника Banksy

2 липня, 2018 20:04
Життя/У Британії місцеві відмили зафарбований малюнок анонімного художника Banksy
Зберегти
Вигляд
У британському місті Халл невідомі замалювали фарбою малюнок вуличного художника Banksy після того, як сам художник підтвердив авторство графіті. Проте місцеві мешканці відмили його.

У британському місті Халл невідомі замалювали фарбою малюнок вуличного художника Banksy після того, як сам художник підтвердив авторство графіті. Проте місцеві мешканці відмили його.

Про це повідомляє The Guardian.

На розведеному мості в індустріальній зоні міста з’явилося графіті з хлопчиком, що тримає в руках меч із олівцем. Поруч розташований напис «Домалювати розведений міст!». Дехто асоціює цей малюнок із Brexit — виходом Британії зі складу Євросоюзу.

 

A post shared by Banksy (@banksy) on

Через 48 годин після того, як на офіційній сторінці Banksy в Instagram з’явилося це графіті — невідомі замалювали його. При цьому місцева влада також виступала за знищення малюнку, як і всіх графіті на стінах загалом.

«Я абсолютно не згоден з владою Халла, що не треба захищати мурали Banksy. Місто культури, пф!», — прокоментував один з поціновувачів мистецтва Banksy.

У неділю ввечері, 28 січня, місцевий прибиральник та мийник вікон Джейон Фанторп разом з іншими мешканцями міста власноруч змили білу фарбу та відновили малюнок анонімного художника.

«Я мав обладнання та драбину. Спочатку намагався змити просто водою. Я відчайдушно намагався робити так, аби не змити і саме графіті», — розповів Фанторп.

Раніше на стіні громадського туалету в Лондонському районі Шордіт віднайшли роботу «Snorting Copper», яка була створена Banksy. За вказівкою місцевої влади робота була зафарбована і забита дошками, після чого про неї поступово забули.

Британський діджей проговорився, що за маскою Bаnksy ховається засновник гурту Massive Attack. 

ЧИТАЙТЕ: Загадкова історія Banksy: графіті, слон і Massive Attack.

Після появи трафаретів на початку своєї кар'єри, гостросоціальні та кумедні роботи Бенксі з'являлися у різних містах Британії. На той час митець вже був популярний — через високу якість і яскравість його робіт у Бристолі розпочалась справжня війна між дерслужбами, що намагалися змити графіті та громадськими організаціями, які намагалися зберегти малюнки на стінах.

Більше про:
# Bаnksy
Пов`язані новини