Тисячі людей у центрі столиці Бельгії Брюсселі утворили «живий ланцюг», аби привернути увагу до необхідності негайно вжити заходів для боротьби з глобальним потеплінням.

За даними поліції, в акції взяло участь близько 2400 людей, повідомляє інформаційне агентство Reuters. «Живим ланцюгом» вони оточили будівлю федерального парламенту Бельгії та королівський палац.

«Головна мета — вимагати масштабніших дій щодо боротьби зі змінами клімату та подолання кліматичної кризи федеральним урядом», — сказала Джулі Ван Хутріве, речниця однієї з організацій, які ініціювали «живий ланцюг».

Вона також додала, що політики й урядовці Бельгії повинні виявити «солідарність та співпрацю» для вирішення проблеми глобального потепління.

Акція відбувається на тлі Кліматичної конференції ООН, що триває з 2 по 13 грудня в столиці Іспанії Мадриді. На ній міжнародні організації представили результати досліджень, які засвідчують згубні наслідки зміни клімату.

Так, як показало дослідження Міжнародної спілки за збереження природи, через глобальне потепління й забруднення морських вод Світовий океан втрачає кисень. Це загрожує руйнуванню морських екосистем і зникненню окремих морських видів.

А до того Всесвітня метеорологічна організація ООН (WMО) заявила, що нинішнє десятиліття може стати найспекотнішим за всю історію. Організація також підтвердила, що минулого року концентрація вуглекислого газу в атмосфері досягла рекордного рівня і продовжує зростати цього року.

Поділитись: