У приміщенні Генпрокуратури помер колишній працівник прокуратури Києва Андрій Сайчук, який був фігурантом «справи Майдану». Інцидент стався в будівлі на вулиці Борисоглібській у Києві 11 лютого.

Досудове розслідування щодо Сайчука було завершене, і він прийшов до ГПУ для ознайомлення з матеріалами справи, повідомив начальник відділу процесуального керівництва ГПУ Олексій Донський «Укрінформу».

«Сьогодні він вкотре приходив знайомитися з матеріалами, почитав матеріали, попрощався і пішов. Уже коли був біля ліфта, раптом відчув себе погано, впав, увесь посинів», — розповів він.

За словами Донського, екс-прокурор помер до приїзду швидкої допомоги.

Зазначимо, що Сайчука звинувачували в незаконному притягненні до кримінальної відповідальності учасника Євромайдану Миколи Пасічника.

Як повідомлялося, у київській поліції працюють 30% екс-«беркутівців», з них близько 20 підсудні.

Раніше Громадське повідомляло, що командир київського полку поліції особливого призначення Руслан Цикалюк брав участь у розгоні учасників Євромайдану 2013 року. Полк особливого призначення було створено на базі колишнього «Беркуту», у якому Цикалюк служив до його ліквідації.

Водночас міністр внутрішніх справ Арсен Аваков стверджує, що ніхто з тих, хто силою розганяв Майдан, наразі не працює у лавах МВС.

Усі злочини, скоєні під час Революції Гідності, умовно об'єднані в одну велику «Справу Майдану», яка нараховує 89 кримінальних проваджень. У них, зокрема, розслідують вбивство 91 людини (78 мітингувальників та 13 силовиків).

Поділитись: