У зв’язку зі святкуванням Дня хрещення Русі в центрі Києва 27-28 липня обмежать рух транспорту.

Про це повідомили в прес-службі Київської міської держадміністрації.

Так, згідно з розпорядженням КМДА, обмеження руху всіх видів транспортних засобів передбачено:

  • 27 липня з 06:00 до 16:30 — на вул. Трьохсвятительській (від площі Михайлівської до Європейської), вул. Хрещатик (від вул. Михайлівської до Європейської площі), Володимирському узвозі (від Поштової площі до Європейської площі), Парковій дорозі (від алеї Героїв Крут до вул. Михайла Грушевського), вул. Михайла Грушевського, вул. Івана Мазепи (від Арсенальної площі до площі Слави), вул. Лаврській (від площі Слави до вул. Цитадельної);
  • 28 липня з 11:00 до 13:30 — Володимирським проїздом (на відрізку від Софійської площі до Михайлівської площі).

«Також буде внесено тимчасові зміни до маршрутів наземного пасажирського транспорту, про що буде повідомлено додатково», — додали в КМДА.

За інформацією адміністрації, Українська православна церква Московського патріархату 27 липня проводитиме молебень на Володимирській гірці , а також влаштує хресну ходу за маршрутом: Володимирська гірка — вул. Трьохсвятительська — Європейська площа — вул. Грушевського — вул. Мазепи — вул. Лаврська.

Православна церква України 28 липня також влаштує молебень на Володимирській гірці і пройде хресною ходою від Софійської площі до Володимирської гірки.

Поділитись: