Світ

У Чечні під знесення потрапив будинок заарештованого правозахисна Тітієва

10 лютого, 2018 00:22
Світ/У Чечні під знесення потрапив будинок заарештованого правозахисна Тітієва
Зберегти
Вигляд
Керівництво Курчалойского району Чечні вирішило знести 37 приватних будинків в центрі Курчалоя, повідомив правозахисний центр «Меморіал».

Керівництво Курчалойского району Чечні вирішило знести 37 приватних будинків в центрі Курчалоя, повідомив правозахисний центр «Мемориал».

Зокрема, під знесення потрапив будинок голови чеченського підрозділу «Мемориала» Оюба Тітіева, заарештованого за звинуваченням у зберіганні наркотиків.

Будинки хочуть знести, щоб на їхньому місці побудувати торговельно-розважальний центр та інші об'єкти, заявили представники міської адміністрації господарям цієї нерухомості. За його інформацією, 5 лютого чиновники пройшли щодо цих будинків, зібрали власників на схід і там їм повідомили про майбутнє знесення. Сім'ям дали тиждень до 12 лютого на переїзд і пообіцяли надати нове житло, не уточнивши терміни і не розкривши інших подробиць. Договорів з ними не підписали, їх згодою на зносити не заручилися, їх землю і будинки не викуповували.

«Те, що відбувається яскраво ілюструє повну безправність жителів кадировської Чечні перед свавіллям чиновників», — пише організація.

Керівника місцевого відділення правозахисного центру «Меморіал» Оюба Тітієва затримали на початку січня. Його звинуватили у зберіганні наркотиків. Після арешту його сім'я виїхала з Чечні. А він поскаржився президенту Росії на фабрикацію справи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Справа чеченського правозахисника: помста за розслідування масової страти.

Пов`язані новини