У лікарню в Чернівцях доправили чоловіка з підвищеною температурою, який нещодавно повернувся з Італії — його перевірять на наявність китайського коронавірусу.

Про це повідомили в прес-службі Чернівецької обласної держадміністрації.

«В інфекційне відділення обласної лікарні із клінічними ознаками грипу госпіталізовано чернівчанина. Він із 21 лютого подорожував Італією», — йдеться у повідомленні.

Як розповів чоловік, під час подорожі та після повернення додому 26 лютого він почував себе добре. Однак 28 лютого він почав скаржитися на підвищену температуру та першіння у горлі.

«Госпіталізували його машиною екстреної медичної допомоги. Розпочато вірусологічне обстеження пацієнта», — заявили в ОДА.

Також там нагадали про основні правила для зниження ризику зараження коронавірусом Covid-19.

Нагадаємо, раніше в Чернівецькій області госпіталізували двох людей з підозрою на коронавірус, але зараження не підтвердилося. На сьогодні в Україні не зафіксовано жодного випадку інфікування новим типом коронавірусу.

За останніми даними, кількість заражених коронавірусом у світі зросла до 85 187. Більшість випадків інфікування, 79 251, зафіксували на материковому Китаї. Проте суттєво зросла кількість інфікованих у Південній Кореї (2931) та Італії (889). Кількість жертв у світі зросла до 2924, водночас 39 548 людей одужали.

Поділитись: