У двох українців з Чернівецької області, яких госпіталізували з підозрою на захворювання, викликане коронавірусом, інфікування Covid-19 не підтвердилося.

Про це в етері «Право на владу» на «1+1» повідомив заступник міністра охорони здоров’я, головний санлікар Віктор Ляшко.

«Сьогодні ми, наприклад, по Чернівецькій області маємо 4 результати після температурного скринінгу, який відбирали — всі вони негативні. Область видихнула, у радісному настрої пішла собі спокійно відпочивати», — розповів Ляшко.

Він наголосив, що коронавірусної інфекції на території України не зафіксували, однак у 5 українців, які зараз перебувають за межами країни, виявили інфекцію.

«Четверо знаходяться в Японії, вони подорожували на круїзному лайнері, були членами екіпажу, і одна українка, яка перебуває в Неаполі, в неї також діагностовано коронавірус», — уточнив заступник міністра.

Напередодні у Чернівцях в інфекційне відділення обласної лікарні госпіталізували жінку, яка нещодавно повернулася з Італії. Її перевіряли на зараження коронавірусом.

Згодом під час брифінгу заступниця директора Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА Марія Поліщук повідомила про госпіталізацію другої людини з пневмонією, яка повернулася з Італії та могла контактувати з хворими на коронавірус.

Нагадаємо, Міністерство охорони здоров'я 27 лютого також спростувало фейки про нібито випадки зараження коронавірусом в Україні.

За останніми даними, кількість інфікованих китайським коронавірусом у світі зросла до 80 289. Більшість випадків інфікування, 78 497, зафіксували на материковому Китаї. Водночас суттєво зросла кількість інфікованих у Південній Кореї (1595) та Італії (453). З початку спалаху коронавірусу від хвороб, спричинених інфекцією, померли 2704 людей.

Поділитись: