Поліція чорногорського міста Тіват повідомила про затримання громадянки Росії, що в соцмережах писала про начебто «тисячу інфікованих» новим коронавірусом у країні.

Про це повідомляє місцеве видання RTCG.

За словами тіватської поліції, росіянка також говорила, що в Чорногорії повториться «італійський сценарій» — тобто велика кількість інфікованих SARS-CoV-2 і померлих від нього.

«Крім того, вона також сказала, що весь персонал (чорногорського — ред.) готелю Avala заразився коронавірусом і був ушпиталений», — додають у поліції.

Правоохоронці затримали жінку за підозрою в поширенні паніки й сіянні безладу.

У посольстві РФ у Чорногорії інформацію підтвердили. Там зазначили, що затриманій 35 років, вона з Москви і нині перебуває на карантині.

За офіційними даними, в Чорногорії 22 інфікованих SARS-CoV-2, один випадок став летальним.

Станом на ранок 23 березня у світі офіційно зареєстровано 339 259 випадків зараження коронавірусом SARS-CoV-2, 14 706 смертей та 98 834 випадки, коли пацієнти успішно одужали після зараження.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!
Поділитись: