У народного депутата Сергія Шахова, який першим серед українських парламентарів підхопив коронавірус, вже два тести показали негативний результат. Проте медики вирішили зробити йому ще один — третій. Зазвичай роблять два.

Про це член депутатської групи «Довіра» розповів у коментарі hromadske.

«У мене два негативні тести. Але лікарі мені сказали, щоб я завтра приїхав на 9 ранку в Олександрівську лікарню, щоб здати ще один. Навіщо це треба, я не розумію. Або самі тести не нормальні, або лікарі так себе перевіряють», — зазначив депутат.

Він розповів, що вже нормально почувається й продовжує відновлюватися вдома після того, як 31 березня його виписали з лікарні. 

«Дружина теж здорова. Вона два дні похворіла — і все, більше ніяких симптомів, ніяких проблем. Їй зробили повторний тест — результат негативний», — зазначив Шахов, додавши, що бабуся, і діти, які живуть разом з подружжям, коронавірус не підхопили.

Він також додав, що спілкується з депутатом від фракції «Опозиційна платформа — За життя» Олександром Лукашевим та депутатом групи «Довіра» Сергієм Вельможним, у яких раніше теж виявили коронавірус. За його словами, вони вже також мають негативні тести на COVID-19.

Нагадаємо, про те, що депутат Шахов заразився коронавірусом, стало відомо 18 березня.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!
Поділитись: