Неправдиві відповіді на запитання щодо сторінок у соцмережах можуть стати приводом для відмови у видачі американської візи.

Про це «Голосу Америки» повідомили в Держдепі США.

Так, згідно з новими правилами, відтепер консульства і посольства США перевірятимуть профілі претендента на отримання візи в таких соцмережах, як Facebook, Twitter, Instagram, YouTube, LinkedIn, Flickr, Google+, Reddit і Tumblr.

Також треба повідомляти про сторінки в інших соцмережах, які популярні за межами США, зокрема у «ВКонтакте» і «Однокласниках».

Загалом заявники мають вказати свої контакти у соціальних мережах, попередні номери телефонів, усі адреси електронної пошти та закордонні поїздки за останні п’ять років.

Нові правила стосуються більшості заявників на американські візи, зокрема тих, хто хоче отримати туристичні, студентські, робочі чи імміграційні візи. Дипломатів та членів офіційних делегацій нові зміни не торкнуться.

Якщо у людини немає профілів у соцмережах, вона має це вказати. Така відповідь не є приводом для відмови у видачі візи.

Водночас неточні або неправдиві відповіді можуть стати причиною відмови. Тож в анкеті потрібно буде вказати дані з будь-яких соцмереж зі списку, якщо ви використовували її упродовж останніх п’яти років, навіть якщо ви ними більше не користуєтесь.

Нагадаємо, Держдеп ухвалив постанову, якою зобов'язав вказувати сторінки у соцмережах майже всіх претендентів на отримання американської візи.

У відомстві наголосили, що національна безпека є головним пріоритетом при розгляді візових заяв.

Поділитись: