У Дніпрі розкопали вхід біля церкви Московського патріархату, де попри обмеження проводили масовий захід
Фото:

Михайло Лисенко/Facebook

У Дніпрі перекопали вхід до церкви УПЦ Московського патріархату, де попри обмеження у Вербну неділю сотні вірян причащалися з однієї ложки.

Про це повідомив заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко.

Міська влада вважає, що священнослужителі порушили карантинні обмеження через коронавірус. За підрахунками Лисенка, у церковному заході взяли участь близько 300 людей.

«Один із служителів культу (не плутати зі священнослужителями), напевно згідно зі статутом чи штатним розкладом МП, вирішив провести масовий захід, порушуючи постанову міської ради. У цьому заході, що відбувся у неділю, служитель культу при великому зібранні людей з використанням однієї ложки та одного чана на всіх, наповнював уста і ротові порожнини благочестивих і покірних мирян», — зазначив заступник.

За словами Лисенка, він вирішив розкопати землю біля в'їзду та входів до церкви тільки з «намірів благих і спонукань праведних». Наразі траншею огородили.

Крім того, Держслужба з надзвичайних ситуацій виявила біля церкви снаряд часів Другої світової війни.

Раніше мер Дніпра Борис Філатов пригрозив відключити воду і світло церквам, якщо священнослужителі не будуть дотримуватися карантину через коронавірус.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

В Україні коронавірус підтвердили у 3764 людей: 108 пацієнтів померли, 143 — одужали. На амбулаторному лікуванні перебувають 2 145 пацієнтів. Госпіталізовано 1 368 людей, з них 59 дітей.

У світі 2 млн і 65 людей заразилися коронавірусом SARS-CoV-2. З них 126 754 пацієнтів померли, та 484 597 — одужали.

Поділитись: