Глава Донецької обласної державної адміністрації Павло Кириленко заявив, що не підтримує відкриття контрольних пунктів в'їзду-виїзду через епідеміологічну ситуацію на тимчасово окупованій території.

Про це він заявив під час пресконференції у Краматорську, передає кореспондент hromadske.

Кириленко пояснив, що змінить свою позицію після того, як кількість людей, які одужали, буде перевищувати кількість нових випадків.

«На непідконтрольній території неконтрольована ситуація з поширенням коронавірусу. Якщо відкрити КПВВ, то результат, який ми досягли в боротьбі з коронавірусом на території області, може бути зведений нанівець, і друга хвиля може настати вже зараз», — сказав очільник області.

Також Кириленко вважає ризикованим пропуск через КПВВ дітей, які складатимуть ЗНО та їхніх батьків.

«У мене є застереження, я переймаюсь за цих дітей та їхніх батьків. Рішення буде наступного тижня», — сказав Кириленко, зазначивши, що не хоче деталізувати цю тему.

Раніше голова Луганської ОДА Сергій Гайдай теж висловився проти відкриття КПВВ найближчим часом.

Нагадаємо, у штабі Операції об'єднаних сил планують відновити роботу КПВВ з 10 червня.

З 22 березня 2020 року задля протидії занесення на підконтрольну уряду України територію коронавірусної інфекції тимчасово припинили пропуск через лінію зіткнення на Донбасі людей та транспортних засобів.

У виняткових випадках, за наявності критично важливих життєвих обставин та підтверджувальних документів, людям можуть дозволити перетин.

Поділитись: