У Донецьку терористи обстріляли з артилерії центральну клінічну лікарню – РНБО

Бойовики продовжують обстрілювати з важкого озброєння житлові квартали населених пунктів. Про це повідомив речник інформаційного центру РНБО Андрій Лисенко.

На околиці села Мар’янівки Старобешівського району під час артобстрілу терористів в кафе «Агдам» влучив снаряд. У результаті вибуху загинула жителька Донецька.

У селі Василівці Ясинуватського району та у Сніжному внаслідок обстрілу бойовиків в приватні будинки влучили снаряди. У результаті вибухів загинули мешканці цих будинків.

Вчора о 21:30 у Донецьку терористи обстріляли з артилерії центральну клінічну лікарню № 1. У результаті помер водій швидкої допомоги, троє поранених.