У фігуранта другої сімферопольської групи «справи Хізб ут-Тахрір» Шабана Умерова стався напад у СІЗО Сімферополя.

Про це повідомив адвокат Назім Шеіхмамбетов, передає «Кримська солідарність».

«У слідчому ізоляторі вже тривалий час він відчуває біль в області серця, це супроводжується головними болями, пересиханням у роті, ознобом, ускладненим диханням. Кілька тижнів тому у нього був досить серйозний напад. Завдяки сусідам по камері йому вдалося трошки відновити свій стан, тобто вийти з критичного становища», — зазначив адвокат.

Шеіхмамбетов додав, що направив заяви на ім’я начальника медсанчастини та на адресу адміністрації СІЗО, щоб вони вжили відповідних заходів і надали Умерову медичну допомогу.

«Загалом Шабан аг'а виглядає наскільки можна так сказати, непогано, але схуд. Подякував усім за підтримку та за підтримку його сім'ї», — підкреслив адвокат.

Нагадаємо, 27 березня 2019 року силовики провели в Криму обшуки в будинках кримськотатарських активістів, зокрема активістів громадського об’єднання «Кримська солідарність». Загалом тоді затримали 24 кримських татар.

«Хізб ут-Тахрір» — міжнародна ісламська політична партія та організація, яка публічно та вільно діє в країнах Європи та в США.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile