Голова журі Каннського фестивалю, режисер Алехандро Гонсалес Іньярріту (у центрі, праворуч)
Фото:

EPA-EFE

У французьких Каннах на набережній Круазет стартувала урочиста церемонія відкриття Міжнародного каннського кінофестивалю 2019, низка зірок з'явились у святкових вбраннях і продемонстрували їх на червоній доріжці біля Палацу фестивалів та конгресів.

Як повідомляє People, відкриття Каннського фестивалю відвідали виконавці головних ролей нової стрічки режисера Джима Джармуша «Мертві не вмирають» — Селена Гомес, британська кінозірка Тільда Суїнтон і популярна актриса Хлоя Севіньї.

Також під час відкриття були присутні члени журі фестивалю, зокрема, оскароносний режисер Алехандро Гонсалес Іньярріту — голова журі, та 21-річна акторка Ель Фаннінг.

Ель Фаннінг (у центрі) серед інших членів журі Каннського кінофестивалю
Фото:

EPA-EFE

На червоній доріжці особлива увага була прикута до Єви Лонгорії, яка торік народила первістка Енріке, а нині продемонструвала усім свій «спокусливий» образ: її частково відкрита сукня підкреслювала, що акторка сильно схудла.

Ще однією учасницею фестивалю, яка заворожила вбрання, стала Тільда Суїнтон: акторка обрала сукню, що нагадує водночас кольчугу та космічний костюм.

14 травня стартує 72-й кінофестиваль у Каннах. Протягом 11 днів кіномани з усього світу ховатимуться від середземноморського сонця у кінозалах цього південнофранцузького містечка. Якщо ж у Канни вам не потрапити, то читайте на Громадському про головні світові та українські прем'єри фестивалю.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile