Зокрема злочином вважається «апскертінг»: чоловікові, який сфотографує нижню білизну незнайомої жінки, загрожує штраф до 15 000 євро або рік за ґратами

Французький парламент 1 серпня ухвалив закон проти домагань, який передбачає як кримінальну так і адміністративну відповідальність за різні способи неповаги та добагань у публічних місцях.

Текст схвалили 92 депутати, 8 утрималися, проти не проголосував ніхто, пише France 24.

За законом, сексуальний контакт дорослого з дитиною до 15 років прирівнюється до зґвалтування. За це передбачено покарання до десяти років позбавлення волі.

За вуличні домагання, а також сексистські коментарі та образи в громадських місцях передбачені штрафи від 90 до 750 євро.

Також злочином вважається «апскертінг»: чоловікові, який сфотографує нижню білизну незнайомої жінки, загрожує штраф до 15 000 євро або рік за ґратами.

Нагадаємо, прокуратура порушила кримінальну справу за фактом застосування фізичного насильства до вихованців дитячого табору на Волині.

Раніше уповноважена Верховної Ради з прав людини повідомила, що в дитячому будинку в місті Рожище Волинської області у десятьох дітей виявили сліди побиття та крові на одежі. Крім того, троє дітей заявили про сексуальні домагання з боку керівництва установи.

Поділитись: