У Федеральній службі безпеки Росії стверджують, що затримали громадянина України, який «намагався потрапити в Крим в обхід пунктів пропуску».

Про це повідомляють «Крим.Реалії».

Повідомляється, що, в трьох кілометрах від підконтрольного Росії пункту пропуску «Перекоп», в районі дамби, що з'єднує півострів Ад з Кримом, співробітники ФСБ, які незаконно перебувають на анексованій території України, затримали уродженеця Кривого Рогу 1965 року народження.

Російські силовики заявляють, що затриманий, ім'я якого не називається, прямував в анексований Крим нібито в «пошуках кращих умов життя», не маючи при собі дійсних документів.

Наразі стосовно затриманого порушили кримінальну справу. Санкція інкримінованої статті передбачає покарання у вигляді штрафу в розмірі до 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або в розмірі заробітної плати або іншого доходу засудженого за період до 18 місяців, або примусовими роботами на строк до двох років, або позбавленням волі на той самий строк.

Нагадаємо, 26 вересня в прикордонному управлінні російської ФСБ в анексованому Криму повідомили про затримання на адмінмежі з півостровом двох людей, які «перебувають у федеральному розшуку».

Поділитись: