У фракції «Голос», яка була ініціатором постанови про відставку міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, заявили, що комітет Верховної Ради з правоохоронної діяльності блокує документ.

Про це повідомив народний депутат фракції «Голос», перший заступник голови комітету ВР з питань правоохоронної діяльності Андрій Осадчук, передає пресслужба партії.

Він зазначив, що комітет відмовився розглянути постанову по суті — попри те, що проєкт підписали 55 народних депутатів. Документ так і не з’явився в порядку денному комітету. 

«Більшість членів комітету віддала перевагу розгляду питання тимчасової спеціальної комісії, присвяченої футболу, а не питанню перебування Авакова на посаді», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у Верховній Раді 5 червня зареєстрували проєкт постанови про звільнення Арсена Авакова з посади міністра внутрішніх справ.

Ініціаторами проєкту постанови є 55 народних депутатів, зокрема від фракцій «Голос» та «Слуга Народу».

Раніше народний депутат від «Слуги Народу» Олександр Качура у коментарі hromadske розповів, що більшість владної фракції «Слуга Народу» проти відставки міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. Він також додав, що у Зеленського є домовленість з Аваковим.

Поділитись: