У компанії Google вирішили заборонити інтернет-рекламу, що поширює інформацію про криптовалюту, та пропонує відповідне інвестування.

У компанії Google вирішили заборонити інтернет-рекламу, що поширює інформацію про криптовалюту, та пропонує відповідне інвестування.

Про це повідомляє Bloomberg.

Рішення про заборону набуде чинності з червня 2018 року. Воно стосуватиметься інформації про криптовалюту, а також пов'язані з нею дії.

Раніше рекламу криптовалют заборонила компанія Facebook.

Проте, деякі підприємства знаходили спосіб обійти ці обмеження, використовуючи помилки у написанні реклами. У Google запевняють, що будуть намагатися передбачити це. 

Наразі компанія переглядає використання таких термінів як «купити біткоїн», або «бінарні опціони», які висвітлюються першими у стрічці пошуку результатів.

Оновлена політика компанії щодо «поганої реклами» виникла під час щорічного аналізу суперечливої реклами, яка може спричинити шкоду користувачам. Наприклад, у минулому році компанія прибрала 79 мільйонів оголошень, що заманювали інтернет-користувачів на веб-сайти зі шкідливим програмним забезпеченням.

Загалом у 2017 році Google повідомила про видалення понад 3,2 мільярдів рекламних оголошень в Інтернеті. 

/Євгенія Зіва

Поділитись: