У стародавньому поселенні Олімпія у Греції запалили олімпійський вогонь для Олімпіади-2020, що має відбутися цього літа. Церемонія відбулась без глядачів через спалах коронавірусу.

Про це повідомляє Олімпійський комітет.

Після запалювання олімпійського вогню стартувала його естафета. Вперше в історії естафету розпочала жінка — грецька олімпійська чемпіонка зі стрільби Анна Коракакі.

Далі Коракакі передала вогонь японській олімпійській чемпіонці з легкої атлетики Мідзукі Ногучі. Вона стала першою японською спортсменкою, яка візьме участь в естафеті.

Останньою отримає вогонь у Греції спортсменка Катеріна Стефаніді, яка здобула золоту медаль на Олімпіаді в Ріо-де-Жанейро в 2016 році.

Потім олімпійський вогонь літаком доставлять до Японії. Його подорож розпочнеться з регіону Тохоку, який постраждав від землетрусу та цунамі в 2011 році. 24 липня олімпійський вогонь мають доставити до стадіону в Токіо.

Літні Олімпійські ігри мають відбутися в Токіо з 24 липня до 9 серпня 2020 року. На іграх змагатимуться 11 тисяч спортсменів, які представляють 206 Національних олімпійських комітетів та олімпійську команду для біженців.

Паралімпійські ігри пройдуть з 25 серпня по 6 вересня 2020 року.

За останніми даними, кількість інфікованих у світі зросла до 126 932. Від захворювань, які викликає коронавірус SARS-CoV-2, у світі померли 4 637 людей. Водночас одужали 68 265 інфікованих.

В Україні поки зафіксовано один випадок інфікування коронавірусом.

Усі новини про новий китайський коронавірус ви можете знайти на нашому сайті за хештеґом коронавірус.

Поділитись: