У Грузії об'єднана опозиція заявила про свій намір подати в суд, аби визнати недійсними результати другого туру президентських виборів.

Таку вимогу оголосив кандидат у президенти від опозиції (яку очолює екс-президент Грузії та екс-очільник Одеської області Міхеїл Саакашвілі) Грігол Вашаджзе на мітингу 2 грудня перед будівлею парламенту Тбілісі.

«У нас немає президента, президент є у «Крадійської мрії» у та Бідзіни Іванішвілі. Наші юристи готують позов, який подамо до суду та будемо вигамати скасувати результати президентських виборів. Також необхідно провести розслідування», — сказав Вашадзе.

На простести 2 грудня також вийшла грузинська політикиня, екс-очільниця Національної поліції України Хатія Деканоідзе. У коментарі Громадському вона зазначила, що акції були мирними, без жодних затримань.

Деканоідзе зазначила, що цьогорічні президентські вибори — «не можна назвати виборами».

Вона підтвердила наміри опозиції щодо судового позову. Деканоідзе зазначила, що, пропри те, що судова система знаходиться «під владою», вони будуть боротися з результатами другого туру президентських виборів правовим шляхом.

Зазначимо, у центрі Тбілісі 2 грудня громадяни вийшли на протест проти результатів другого туру президентських виборів. Як зазначає видання «ИнтерпрессНьюс», йдеться про фальсифікацію, шантаж, тиск під час другого етапу виборів.

Нагадаємо, що 28 листопада у Грузії відбулися вибори президента, які вперше в історії країни виграла жінка. Так новою президенткою країни стала підтримувана керівною партією Саломе Зурабішвілі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Вибори в Грузії як неформальна боротьба Саакашвілі та проросійського олігарха Іванішвілі. Переміг другий

Зазначимо, 2 грудня повідомили про затримання сімох українців у Тбілісі в межах спеціальної операції. Український консул перевіряє інформацію про затримання українців.

Поділитись: