На засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій у Харківській обладміністрації вирішили ввести режим надзвичайної ситуації в області.

Про це на засіданні заявив голова Харківської ОДА Олексій Кучер. 

«З урахуванням того, що у нас ситуація в регіоні ускладнюється, з урахуванням того, що у мешканки міста Харкова все ж таки зафіксовано і підтверджено випадок коронавірусу, ввести сьогодні надзвичайну ситуацію в регіоні», — сказав він.

Нагадаємо, міський голова Чернівців Олексій Каспрук звернувся до президента, прем’єр-міністра і секретаря Ради національної безпеки та оборони з проханням ввести на території області надзвичайний стан після того, як були виявлені нові випадки зараження коронавірусом SARS-CoV-2 в регіоні.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику! 

За останніми даними, від початку спалаху пандемії коронавірусом SARS-CoV-2 інфікувались 275 тисяч 434 людини. Загалом померли 11 тисяч 399 людей, 88 тисяча 256 людей одужали.

Станом на ранок 21 березня в Україні офіційно підтверджено 41 випадок інфікування коронавірусом SARS-CoV-2: у Чернівецькій (25), Житомирській (2), Київській (3), Донецькій (1), Дніпропетровській (2), Івано-Франківській (2), Львівській (1), Тернопільській (1), Харківській (1, але жінка фізично перебуває на Київщині) областях і в Києві (3). Три з них летальні — померли 71-річна жінка у Житомирській області, 56-річна жінка — в Івано-Франківській та 33-річна — у Чернівецькій.

Поділитись: