У Харкові пасажири заблокували турнікети та вимагали проїхатися в метро за старим тарифом (5 гривень), адже напередодні суд призупинив підвищення вартості проїзду в метро до 8 гривень. Про це повідомляє «Громадське Харків».

Пасажири лишають 5-гривневі купюри на стійці та вільно проходять до поїздів метро.

За інформацією «Громадське Харків», поліція їм не перешкоджає.

Днем раніше, 19 лютого, Харківський обласний адміністративний суд призупинив дію нових тарифів на проїзд в електротранспорті міста, вказує «Накипело». Відтак проїзд у метро мав знизитися з 8 гривень до 5, а трамваях і тролейбусах з 6 гривень до 4.

Утім рішення суду не позначилося на тарифах наступного дня, 20 лютого, зазначає «Накипело». Прес-секретар метрополітену Харкова Олексій Бітнер зазначив, що підприємтво зможе змінити вартість проїзду (тобто повернутися до старих тарифів) лише з рішення міської ради, яке вони не отримували.

«Наскільки мені відомо, ні міська рада, ні Харківський метрополітен не отримували ніяких офіційних документів», — сказав речник метро.

Видання зазначає, що 20 лютого в тролейбусі №46 водій сказав пасажирам, що вартість проїзду лишилася 6 гривень, оскільки квитки в нього є лише на оплату такого тарифу. За даними видання, водій проігнорував нарікання пасажирів щодо вартості проїзду в 4 гривні.

6 лютого виконавчий комітет харківської міської ради проголосував за підвищення тарифу на проїзд у метро до 8 гривень, а у тролейбусах і трамваях до 6 гривень. Згодом, 10 лютого, близько 200 людей вийшли на площу Конституції та протестували проти підвищення тарифів у комунальному транспорті.

Поділитись: