Життя

У Харкові вартість проїзду в метро підняли до 8 гривень

«Накипело»
Життя/У Харкові вартість проїзду в метро підняли до 8 гривень
Зберегти
Вигляд
Виконавчий комітет харківської міської ради проголосував за підвищення тарифу на проїзд у метро до 8 гривень, а у тролейбусах і трамваях до 6 гривень.

Відтепер за одну поїздку в підземці потрібно заплатити вісім гривень, а в наземному транспорті — шість. Зміни наберуть чинності після публікації в газеті «Харківські вісті».

Нову ціну пояснюють збитковістю перевезень. Утім у метро вже заявили, що з новим тарифом прибутку не буде. Також не відомою лишається дата початку роботу Е-квитка в метро. 

У листопаді 2018 року жителі Херсона вийшли на мітинг перед міською радою через самовільне підняття перевізниками вартості проїзду в маршрутках. До того у Полтаві знизили ціни на проїзд у громадському транспорті.

Нагадаємо, 12 липня 2018 міський голова Києва Віталій Кличко підписав розпорядження про зростання вартості проїзду в Києві. Відтак з 14 липня 2018 року у Києві встановлені тарифи у сумі 8 грн на перевезення в міському пасажирському транспорті, а саме: метрополітені, автобусі, трамваї, тролейбусі, фунікулері та у міській електричці.

12 липня у Київраді відбулась акція проти підвищення цін на громадський транспорт у столиці: під час акції сталася сутичка.

Проти Київради подали до суду через нові ціни на проїзд. Окружний адміністративний суд Києва відкрив провадження у справі про подорожчання проїзду в громадському транспорті столиці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ 8 гривень за проїзд: три питання про подорожчання столичного транспорту

Пов`язані новини