Верховний суд визнав незаконним перейменування вулиці Лютеранської у Херсоні на вулицю імені загиблої активістки Катерини Гандзюк. Він не задовольнив касаційну скаргу міськради та повернув передню назву.

Про це йдеться у рішенні суду. Також про перейменування повідомив адвокат Масі Найєм.

«Ця вулиця все одно буде перейменована на вулицю імені Катерини Гандзюк. Питання суто часу», — наголосив він.

Також про рішення суду повідомив адвокат підозрюваного у вбивстві Гандзюк глави Херсонської облради Владислава Мангера Дмитро Ільченко. Він каже, що рішення остаточне і оскарженню не підлягає.

Переконує, що суд виніс таке рішення, оскільки міськрада не надала документів, які передбачені законом, щодо того, чому вулицю потрібно було назвати іменем загиблої активістки.

Перейменування вулиці

22 лютого у Херсоні вирішили перейменувати вулицю Лютеранську на вулицю імені Гандзюк. За це рішення проголосували 38 депутатів. На Лютеранській розташовані управління СБУ та Нацполіції Херсона.

10 травня Херсонський окружний адміністративний суд скасував рішення міської ради. Позов до суду подали фізичні особи.

Справа Гандзюк

31 липня 2018-го херсонську активістку та радницю міського голови Катерину Гандзюк облили кислотою. Жінка з опіками потрапила в реанімацію. 4 листопада Катерина Гандзюк померла в лікарні

Замовником нападу на Гандзюк слідство вважає главу Херсонської облради Владислава Мангера. Його затримали для примусового приводу до суду. Організатором злочину слідство вважає Олексія Левіна (Москаленка), який втік у Болгарію, але потім був пійманий та екстрадований до України.

Справу щодо ймовірних організатора та замовника нападу на Херсонську активістку Катерину Гандзюк передали до суду наприкінці липня.

Окрім цього, п'ятьох фігурантів нападу засудили від трьох до шести років.

Президент Володимир Зеленський обіцяв, що за його каденцію мають посадити замовників нападу на Катерину Гандзюк.

Поділитись: