У місті Яремче у готелі «Водоспад» отруїлися 11 дітей, п’ятьох з них госпіталізували.

У місті Яремче у готелі «Водоспад» отруїлися 11 дітей, п’ятьох з них госпіталізували.

Про це повідомляє kurs.if.

В усіх хворих попередній діагноз «гострий гастроентероколіт». Їхній стан оцінюють як задовільний.

«10 липня близько 23 години в Яремчанську міську лікарню звернулося 11 дітей з ознаками загальної слабкості, блювання, діареї, підвищення температури. Госпіталізовано п’ятеро дітей», — йдеться в повідомленні.

Відомо, що група відпочивальників у складі 78 людей, з яких 65 діти, приїхали у готель «Водоспад» 2 липня.

У головному управлінні Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області створили комісію для розслідування. Фахівці проведуть санітарно-епідеміологічне обстеження готелю з відбором проб харчових продуктів, води, змивів з обладнання для лабораторного дослідження.

3 липня приватному дитячому оздоровчому таборі санаторного типу «Славутич» на Київщині отруїлися 12 дітей, 8-річна дівчинка впала у кому. 4 липня стан дівчинки, яка перебуває в комі після отруєння у таборі на Київщині, стабілізувався.

У Держспоживслужбі заявили, що діти отруїлися через прострочений йогурт.

Прокуратура Київської області порушила кримінальну справу за фактом отруєння 12 дітей.

Також уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова відкрила провадження за фактом масового отруєння дітей у дитячому таборі «Славутич». 

30 травня повідомлялося, що після екскурсії до Яремчого госпіталізували 12 школярів.

8 травня у Черкасах через масове отруєння 42 учнів 2-9 класів загальноосвітньої школи госпіталізували до обласної дитячої лікарні. Школярам стало зле на ранковій лінійці, вони скаржилися на нудоту, головний біль, деякі знепритомніли. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що відомо про отруєння дітей у Черкасах

11 травня у школі міста Павлоград на Дніпропетровщині розпилили невідому речовину. Співробітники Державної служби надзвичайних ситуацій евакуювали близько 700 учнів.

21 травня, зі школи в Миколаєві евакуювали 400 учнів через розпилення невідомої речовини. Через масове отруєння у школі до лікарні доправили 37 дітей, двоє з них потрапили в реанімацію. 22 травня дітей мають виписати з лікарні

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Отруєння в школах України: хуліганство чи флешмоб 

Вранці 22 травня у школі Харкова розпилили невідому речовину. Повідомлялося, що ідеться про перцевий спрей, усіх дітей евакуювали. Поліція розслідує розпилення речовини у школі Харкова за статтею хуліганство.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile