ENRU

У Канаді стартували міжнародні змагання «Ігри нескорених»

У Канаді стартували міжнародні спортивні змагання «Ігри нескорених» (Invictus Games). Сьогодні, 24 вересня, відбудеться перший змагальний день, у якому, зокрема, Україна братиме участь перший раз.

Офіційне урочисте відкриття змагань, у якому взли участь президент Петро Порошенко та прем’єр Канади Джастін Трюдо, відбулось 23 вересня. Про це повідомляє прес-служба Порошенка.

Петро Порошенко

«Це найкращий спосіб пошанування наших хоробрих чоловіків та жінок у формі. Їхній приклад хоробрості вселяє у нас впевненість у нашій остаточній перемозі.

Я дуже гордий бути сьогодні тут для пошанування української команди, яка вперше братиме участь в «Іграх Нескорених». Ці солдати представляють суть незламності духу української армії», — сказав Порошенко.


Українська команда на "Іграх нескоених" Фото: прес-служба Порошенка

У змаганнях «Ігри Нескорених» беруть участь військовослужбовці та ветерани із обмеженими фізичними можливостями, набутими під час виконання службових обов`язків. Цьогорічні «Ігри Нескорених» пройдуть з 23 по 30 вересня 2017 року в Торонто (Канада) в рамках святкування 150-річчя заснування Канади. У змаганнях братимуть участь 17 національних команд з 550 учасниками.

Україна в 2017 році вперше отримала право взяти участь в «Іграх Нескорених», як учасник багатьох військових навчань, миротворчих операцій під егідою ООН, а також як країна, військовослужбовці якої мають бойовий досвід при виконанні завдань в рамках АТО.

15 українських спортсменів змагатимуться у таких видах спорту: атлетика, пауерліфтинг, плавання, стрільба з лука, веслування на тренажерах та велоспорт на шосе.

Порошенко також заявив, що Україна у найближчі роки подасть заявку на проведення «Ігор нескорених».

ДИВІТЬСЯ: «Медалі — медалями, а людей треба берегти», — уповноважений із питань реабілітації військових про «Ігри нескорених».

Підписуйтесь на наш канал у Telegram