Через аварію на магістральній тепломережі у Харкові залишилися без опалення більше 650 житлових багатоквартирних будинків і об'єктів соціальної сфери.

У Харкові відновили теплопостачання в житлові будинки, що залишилися без опалення через аварію на тепломережах 24 лютого.

Як повідомив заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Євген Шахненко, наразі триває налагодження внутрішньобудинкових мереж. 

«Тепло в Немишлянському районі всюди подано, медкомплекс працює в штатному режимі. У будинку теплоносій подали, але у всіх будинках по-різному йде розповітрювання і налагодження внутрішньобудинкових мереж, тому ще не скрізь опалення запрацювало. Думаю, роботи на внутрішньобудинкових мережах закінчимо до 13:00», — сказав він.

У Харкові сталась аварія на теплотрасі. Через аварію в суботу, 24 лютого, і в ніч на неділю, 25 лютого, в Харкові залишилися без опалення більше 650 житлових багатоквартирних будинків і об'єктів соцсфери.

Віце-прем'єр Зубко заявляв, що станом на 16:00 25 лютого у Харкові через аварію на тепломережі без централізованого теплопостачання залишаються 97 об’єктів: 81 багатоквартирний будинок; 5 медичних закладів; 5 дитячих садків; 2 позашкільні заклади та 4 школи.

Вранці 26 лютого ремонтники відновили теплопостачання дитсадків і шкіл

Поділитись: