УКРАЇНА

У Харкові відновили опалення в будинках після аварії на теплотрасі

26 лютого, 2018 12:03
УКРАЇНА/У Харкові відновили опалення в будинках після аварії на теплотрасі
Зберегти
Вигляд
Через аварію на магістральній тепломережі у Харкові залишилися без опалення більше 650 житлових багатоквартирних будинків і об'єктів соціальної сфери.

У Харкові відновили теплопостачання в житлові будинки, що залишилися без опалення через аварію на тепломережах 24 лютого.

Як повідомив заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Євген Шахненко, наразі триває налагодження внутрішньобудинкових мереж. 

«Тепло в Немишлянському районі всюди подано, медкомплекс працює в штатному режимі. У будинку теплоносій подали, але у всіх будинках по-різному йде розповітрювання і налагодження внутрішньобудинкових мереж, тому ще не скрізь опалення запрацювало. Думаю, роботи на внутрішньобудинкових мережах закінчимо до 13:00», — сказав він.

У Харкові сталась аварія на теплотрасі. Через аварію в суботу, 24 лютого, і в ніч на неділю, 25 лютого, в Харкові залишилися без опалення більше 650 житлових багатоквартирних будинків і об'єктів соцсфери.

Віце-прем'єр Зубко заявляв, що станом на 16:00 25 лютого у Харкові через аварію на тепломережі без централізованого теплопостачання залишаються 97 об’єктів: 81 багатоквартирний будинок; 5 медичних закладів; 5 дитячих садків; 2 позашкільні заклади та 4 школи.

Вранці 26 лютого ремонтники відновили теплопостачання дитсадків і шкіл

Пов`язані новини
Життя
30 жовтня 2018
У Києві без теплопостачання залишаються 4% житлових будинків
У Києві без теплопостачання залишаються 4% житлових будинків. У Департаменті житлово-комунальної інфраструктури Київської міської державної адміністрації заявили, що будинки залишились без опалення через пошкодження теплових мереж. «Станом на 30 жовтня комунальне підприємство «Київтеплоенерго» подало теплоносій на усі будинки, що обслуговуються комунальними житлово-експлуатаційними дільницями. У зв’язку із пошкодженням теплових мереж, що виникли у процесі подачі теплоносія, тимчасово без теплопостачання залишаються 4% житлових будинків», — йдеться в повідомленні. «Тимчасова відсутність послуг гарячого водопостачання або опалення може бути спричинена аварійними ситуаціями», — додали в КМДА. Будинки ОСББ, ЖБК, відомчі та інвестиційні підключили на 65%, зазначили в КМДА, оскільки тепло туди подається за індивідуальними заявками, тобто за їхнім власним рішенням. Нагадаємо, після поновлення подачі гарячої води в Києві прорвало 300 труб. 19 жовтня в КМДА зазначили, що в Києві 80% труб у аварійному стані.
Перевірено
Зберегти