УКРАЇНА

У Хмельницькому жінка намагалася продати двох своїх дітей

21 червня, 2018 10:29
УКРАЇНА/У Хмельницькому жінка намагалася продати двох своїх дітей
Зберегти
Вигляд
У Хмельницькому мати трьох дітей намагалася продати двох старших за 35 тисяч доларів та зізналася, що молодшу дитину вона планувала продати за півроку.

У Хмельницькому мати трьох дітей намагалася продати двох старших за 35 тисяч доларів та зізналася, що молодшу дитину вона планувала продати за півроку. 

Про це повідомляє поліція Хмельницької області. 

«Оперативники встановили, що жінка має трьох дітей і веде асоціальний спосіб життя. У зв'язку з цим соціальними органами було прийнято рішення про позбавлення її батьківських прав. Однак зловмисниця, щоб випередити органи опіки вирішила продати дітей за 35 тисяч доларів США», — йдеться у повідомленні.

Поліція затримала фігурантку при отриманні коштів за своїх старших дітей: 5-річної дівчинки та 7-річного хлопчика. Вирішується питання про обрання запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою.

Дітей передано до поліцейського підрозділу у справах дітей для подальшої передачі у дитячий притулок.

Раніше в Олександрівському районі Запоріжжя затримали жінку, яка намагалася продати свого сина з інвалідністю в трудове рабство.

Пов`язані новини
Світ
30 жовтня 2018
«У Білорусі немає ніяких сексуальних меншин»: екс-глава МЗС Польщі у мемуарах згадав діалог із Лукашенком
Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявляв, що у Білорусі «немає ніяких сексуальних меншин». Про це у своїх мемуарах написав екс-глава Міністерства закордонних справ Польщі Радослав Сікорський, передає «Белсат». Зустріч Олександра Лукашенка і Радослава Сікорського відбулася напередодні президентських виборів 2010 року. У зустрічі також брав участь колишній міністр закордонних справ Німеччини Ґідде Вестервелле. Вестервелле — відкритий гей. Тоді, згадує Сікорський, між ними та Лукашенком відбувся такий діалог: «Наша європейськість побудована не тільки на толерантному ставленні до національних меншин, а й до сексуальних меншин, — цитує сам себе Сікорський. — Лукашенко подивився на мене як на божевільного, і витримавши паузу, з подивом сказав: «Але у нас в Білорусі немає ніяких сексуальних меншин». Польська і німецька делегації переглядаються, і вже всі, хто сидить за столом, відчувають себе божевільними, але я вирішую продовжувати тему і звертаюся до нього, як до пацієнта: «Пане президенте, я розумію, що Білорусь має свою специфіку. Але гіпотетично, якщо такі меншини з'являться, то ви будете ставитися до них толерантно?» Лукашенко дивиться то на мене, то на Вестервелле (екс-глава МЗС Німеччини), і посміхаючись каже:
Перевірено
Зберегти