Рівень забруднення повітря у Китаї до карантинних заходів 1-20 січня 2020 року (зліва) і рівень забруднення повітря після оголошення обмежень 10-25 лютого (справа)
Фото:

NASA

Супутники NASA і Європейського космічного агентства зафіксували помітне зниження рівня забруднення повітря у Китаї в лютому 2020 року. Це пов’язано зі зниженням економічної активності в країні через коронавірус.

NASA опублікувало два зображення, на яких показані дані про забруднення, пише CNN. Перше показує ситуацію з 1 по 20 січня, перед тим як влада Китаю почала впроваджувати карантинні заходи, а друге — з 10 по 25 лютого, коли обмеження вже запровадили.

За інформацією NASA, зниження рівня викидів спочатку зафіксували в районі міста Ухань, де одразу після спалаху оголосили карантин. 

Раніше міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов заявив, що коронавірус, який поширюється у світі, наразі негативно не вплинув на українську економіку. Водночас дещо пригальмувався імпорт товарів з Китаю в Україну.

Поділитись: