У Києві поліцейські та комунальні служби роз’яснюють людям у парках і скверах нові обмежувальні заходи, зокрема щодо заборони їх відвідування з 6 квітня. Також поліція закрила в'їзд авто на територію Гідропарку.

Про це повідомляє кореспондентка hromadske.

Як розповів Андрій Мальований, начальник управління екології та природних ресурсів КМДА, 4 квітня «рейдові бригади» Зеленбуду разом з поліцію працюють в усіх парках і скверах столиці, загалом залучені понад 3000 людей.

Зокрема, як побачила кореспондентка hromadske у Гідропарку, такі бригади перевіряють, чи виконується заборона на роботу ресторанів та кафе.

Також правоохоронці фактично «опечатали» спортивний майданчик.

Крім цього, відсьогодні правоохоронці закрили в’їзд автомобілів на територію Гідропарку, у зв’язку з чим не обійшлось без конфліктів.

Мальований провів інструктаж правоохоронцям, зазначивши, що насамперед вони мають проводити попереджувальну та роз’яснювальну інформаційну роботу.

Однак з набуттям чинності нових обмежувальних заходів такі групи штрафуватимуть порушників.

«Саме сьогодні і в ці найближчі дні, коли погода сприяє відпочинку громадян на відкритому повітрі, необхідно такі непопулярні, на жаль, непрості методи застосувати, але все ж таки примусити людей толерантно до цього відноситись, з розумінням, і не доводити до адміністративних заходів реагування», — сказав він.

Нагадаємо, уряд України запровадив нові обмеження на період карантину у межах боротьби з епідемію коронавірусної хвороби COVID-19. Зокрема заборонено з 6 квітня перебувати в громадському місці без маски або респіратора, заборонено ходити більш ніж по двоє людей, відвідувати парки, сквери, зони відпочинку, лісопаркові та прибережні зони.

Про всі нові обмежувальні заходи читайте в матеріалі.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!
Поділитись: