Міський голова Києва Віталій Кличко повідомив про сім нових випадків інфікування коронавірусом в українській столиці. Таким чином, у Києві вже 10 випадків зараження SARS-CoV-2. Відповідно, в Україні нині 48 заражених коронавірусом.

Про це він повідомив у Telegram.

«Сьогодні під вечір ми отримали лабораторно підтверджені тести двох жінок — 29-ти та 39-ти років та п'яти чоловіків у віці від 31 до 50 років», — зазначив Кличко.

Він додав, що загалом у Києві тепер 10 випадків інфікування SARS-CoV-2: «Восьмеро киян були інфіковані в європейських країнах — переважно у Франції та Німеччині. Два випадки — місцеве зараження від хворих із Житомирської області та Києва».

За словами міського голови, п'ятеро людей лікуються в Олександрійській клінічній лікарні столиці, решта — перебуває в самоізоляції та лікуються вдома під наглядом лікарів.

Також чекають підтвердження результати тестування ще трьох киян.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику! 

За останніми даними, від початку спалаху пандемії коронавірусом SARS-CoV-2 інфікувались 275 тисяч 434 людини. Загалом померли 11 тисяч 399 людей, 88 тисяча 256 людей одужали.

Станом на вечір 21 березня в Україні офіційно підтверджено 48 випадків інфікування коронавірусом SARS-CoV-2: у Чернівецькій (25), Житомирській (2), Київській (3), Донецькій (1), Дніпропетровській (2), Івано-Франківській (2), Львівській (1), Тернопільській (1), Харківській (1, але жінка фізично перебуває на Київщині) областях і в Києві (10). Три з них летальні — померли 71-річна жінка у Житомирській області, 56-річна жінка — в Івано-Франківській та 33-річна — у Чернівецькій.

Поділитись: